איי שלמה

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- איי שלמה

נכס למכירה באיי שלמה

איי שלמה הם מדינה המורכבת ממאות איים בדרום האוקיאנוס השקט. אתרים רבים מקושרים למלחמת העולם השנייה. גואדלקנל הוא מחוז ואחד האיים הגדולים בארכיפלג: הנה האנדרטה המוקדשת לחיילים אמריקאים שמתו במלחמה. בגואדלקנל נמצאת גם בירת המדינה הוניארה.

אם אתה רוצה לעבור ולקנות נכס למכירה באיי שלמה אתה צריך לקחת בחשבון שמורכב מ 992 איים, איי שלמה הם הארכיפלג השלישי בגודלו בדרום האוקיאנוס השקט. איי שלמה ממוקמים צפונית-מזרחית לאוסטרליה. בירת הוניארה ממוקמת בגואדלקנל, האי הגדול ביותר, עם למעלה מ- 30,000 תושבים. הערים המרכזיות האחרות הן גיזו, Auki וקיראקירה. המדינה היא חבר העמים הבריטי.

 

לא קל למצוא נכס למכירה באיי שלמה מכיוון שיותר מ -90% מתושבי האי הם קבוצות אתניות מלנזיות, אך הייתה יריבות עזה ומרה בין איזאטבוס גואדלקנל לבין המהגרים שהגיעו מהאי השכן. הלחימה פרצה בשנת 1998 אך בשנת 2000 אוסטרליה התערבה להחזרת החוק והסדר.

 

הסכסוך עלי אדמות הוא הגורם העיקרי לתסיסה אזרחית. האדמה היא בעיה חשובה וחלק בלתי נפרד מאורח החיים של תושבי האי שלמה. תושבי האי אינם ששים לספק אדמות להתחייבויות כלכליות לא מסורתיות, והדבר הוביל למחלוקות מתמשכות בנוגע לבעלות על קרקעות. אחד המאפיינים החשובים ביותר בתרבות של אי שלמה הוא שלאנשיו יש קשר חזק לאדמתם.

 

אם ברצונך לרכוש נכס למכירה באיי שלמה, כ- 95% מהאדמות באיי שלמה הם בבעלות עמים ילידים, חמולות או שושלות. ניתן לשכור אדמות משותפות אלה עם הממשלה כסוכנים. תנאי השכירות יכולים להגיע עד 75 שנה לשימוש מסחרי פרטי. אך אין זה מבטיח כי ניתן להשיג בקלות זכות להשכרה. תביעות סכסוך באותה חלקת אדמה מתעוררות לעיתים קרובות ועלולות להוביל לסכסוכים, להאטת התהליך העסקי ולהעלאת העלויות.

אמנם ישנם מקומות רבים שכדאי לקחת בחשבון כאשר מתכננים לעבור לחיפוש אחר נכס למכירה באיי שלמה, אך חלק מהצמרות שיש לקחת בחשבון הן אופי, אי גיזו או הוניארה. אופי וגיזו הם מעט תיירים אך לא צפופים במיוחד. האניארה אינו אזור תיירותי, גם אם יש בו אוכלוסייה גדולה מאוד המונה כ -57,000 איש. כעיר עם האוכלוסייה הגדולה ביותר באיי שלמה, זו גם עיר ציורית בה אנשים שקטים ונוטים לשמור על עצמם. ייתכן שייקח קצת זמן להתרגל לשקט באזור, אך אם אתה מעדיף להתרחק מהחיים המסורתיים, סביר להניח שתמצא את זה מקום מושלם לגור בו ולקנות נכס למכירה באיי שלמה. Uepi הוא אידיאלי עבור אלה שאוהבים צלילה שכן יש לו לגונה טבעית יפהפיה ואי גיזו הוא אי יפה מאוד. זהו השני בגודלו באיי שלמה.

2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB